Македонски | Shqip | English |

Audi A6

Се продава од: Vukica 16 авг. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Брвеница, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Kolata e vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток