Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A Class 140

Се продава од: Xhevat 17 авг. 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.990 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Јегуновце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 140
Mercedes a clas 140
Full oprema
Koze
Klima
Radio mp 3 cd
Grijac na sedishte
Felga
Sve oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток