Македонски | Shqip | English |

Opel Frontera SUV

Се продава од: Vullnet Salii 23 фев. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Теарце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Frontera
Ne gjendje perfekte i sjellur nga zvicra shitet urgjentisht
Нема посетени огласи
Кон почеток