Македонски | Shqip | English |

KTM SX-F 450cc

Се продава од: Nazim 23 авг. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2010
Локација: Теарце, Тетово
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: KTM
Модел: SX-F
Motori eshte ne gjendje te rregullt
Dukumenta nuk ka
(Dukumenti nema)
Нема посетени огласи
Кон почеток