Македонски | Shqip | English |

Kombaj Zmaj 132 Kombaj Zmaj 133

Се продава од: Nuredin Abduli 22 авг. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 699 ЕУР

Локација: Теарце, Тетово
Возила : Комбајни
Kombaj zmaj 132.
Kombaj so dva hedera za pcenicu i pcenka so 3 reda. Momentallno e staen Hederot za pcenka, spremen za rabota. Kombajot e bez nikakva maana. Moze da se razgleda/proba koga sakate. Cena 4699 Euro.

Kombaj Zmaj 133:
Kombaj za pcenicu, Na 6 mesec e praen generalen remont na motorot. Kombajot e ubavo cuvan i vo dobra sostojba za rabota. Cena 3299 Euro
Нема посетени огласи
Кон почеток