Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 539

Се продава од: XXX Вчера 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 700 ЕУР

Локација: Теарце, Тетово
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 539
IMT 539 Traktor, Prikolka. Drlac. Plugovi. Kos. Branici ako ne vie potrebno kabinata.i Multikultivator 504 Srpski.bez multikultivatorot cenata e 5.700 er.
Нема посетени огласи
Кон почеток