Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 itno

Се продава од: privatnik 16 авг. 23:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

130 ЕУР

Локација: Тетово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J5
prodavam hitno samsung j5 2016 vo dobra sostojba vo ekranot ima panzir dane mislite daje puknat ekranot ... cenata neje fiksna moze i dase dogovorime..... telefonot ima i silikonska futrola
Нема посетени огласи
Кон почеток