Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Note 3

Се продава од: valon 17 авг. 00:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 3.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Тетово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy Note 3
esht shum i mir krejt ne regull esht telefoni..
Нема посетени огласи
Кон почеток