Македонски | Shqip | English |

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

Оглас од претпријатие. Се продава од: Еdi-em 30 мар. 17:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

45 ЕУР   50 ЕУР

Локација: Тетово
Услуги : Занаетчии
Bojna montim parmaka pi aluminit per terasa shkal balkone-franqeze parapet ene galerij. Cmimet jon pi 25-100evro.mbi 15m apim ljiriim .
Нема посетени огласи
Кон почеток