Македонски | Shqip | English |

Felni so letni gumi

Се продава од: Драган Гавровски 17 авг. 08:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

390 ЕУР   450 ЕУР

Локација: Тетово
Опрема : Гуми и Бандажи
Се продаваат 4 фелни, комплет со летни гуми.

195/55 R 16, гуми Viking ProTech HP, летни, 4комада
https://www.viking-tyres.com/car/tyres/protech-hp

Фелните се од производителот SSW Stamford Sport
Wheels, 16" , 4комада.
https://www.stamfordwheels.com/products_detail.php?id=131

Купени се комплет за 900€
Нема посетени огласи
Кон почеток