Македонски | Shqip | English |

BMW 118 disel -05 full oprema moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Вчера 19:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 850 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
bmw 118 disel
God 2005
Full oprema
klimatronik
Abs
Servo
Sirbag
Bird computer
Navigacija
Servis sega napraen
Asr
Senzori
El stakla
Auto plac cile
070827441
Нема посетени огласи
Кон почеток