Македонски | Shqip | English |

BMW 530

Се продава од: bmv Вчера 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 450 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
shitet bmv 530 dizel.
Нема посетени огласи
Кон почеток