Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo

Се продава од: Ermal 13 јун. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 500 ЕУР   13 999 ЕУР

Година: 2017
Менувач: Автоматски
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Tipo
Shitet Fiat Tipo viti 2017, 1.6 automatik benzin, 20500 km të kaluara. Paketa EASY ( https://www.fiat.mk/wp-content/uploads/2018/09/Cenovnik-FIAT-TipoSedan-17.09.2018.pdf )
➕ ngrohje elektrike në ulëset e përparme, tempomat dhe kamerë pas për parkim. E regjistruar deri ne 06/2020

Çmimi: 11500€

Tel & Whatsapp: 070511110

****************************************

Se prodava Fiat Tipo 2017 godina, 1.6 automatik benzin, 20500 km pominati. Oprema EASY (https://www.fiat.mk/wp-content/uploads/2018/09/Cenovnik-FIAT-TipoSedan-17.09.2018.pdf ) ➕ greenje na prednite sedista, tempomat i zadna kamera za parkiranje. Registriran do 06/2020
Cena: 11500€

Tel & Whatsapp: 070511110
Нема посетени огласи
Кон почеток