Македонски | Shqip | English |

Kia Rio 1.5 crdi -08 full oprema

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 24 јун. 17:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.210 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 400 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Rio
Kia rio 1.5 crdi 16v
God 2007-8
-klima
-abs
-servo
-airbag
-bord computer
-dobri gumi
-servisiran redovno
-i mnogu drugi opremi
-moze zamena
Info 070827441
-auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток