Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Се продава од: Imer 17 авг. 09:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Seat ibiza 1.4 benzin 2005 g
Registrirano do 08.2018g so zelen karton mala potrosuvacka.
Нема посетени огласи
Кон почеток