Македонски | Shqip | English |

VW Pasat 1.9 TDI

Се продава од: BAUKON 07 фев. 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР   2 700 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Familjarna kola, socuvana, mala potrosuvacka. Servisiran, zimski gumi.
Moze zamena za Pikap, ima prostor za dogovor so cena.
Registriran do 10 mese 2019.
Hitno!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток