Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2.5 TON 172

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift 16 септ. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 172
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE TRIPLEX
Model: H25 DIZEL
Motor od golf
God na Proizv: 2012
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 3150 mm
Pomak Levo desno
Garancija !!!

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Нема посетени огласи
Кон почеток