Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2 TON EVO - 168

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift 12 септ. 10:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID: 168
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H20 evo DIZEL
Motor od golf Volkswagen
God na Proizv: 2013
Nosivost: 2000 Kg
Visina na diganje: 5400 mm
Pomak levo desno
Novi Gumi

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Нема посетени огласи
Кон почеток