Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 3 TON PLIN - 136

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift 13 авг. 10:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 136
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE SO PLIN
Model: H30
God na Proizv: 2011
Nosivost: 3000 Kg
Visina na diganje: 3900 mm
Pomak Levo desno + Parno
Нема посетени огласи
Кон почеток