Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR PALETARKA ELEKTRICNA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift 29 јул. 15:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари/
PALETAR

Marka: LINDE PALETARKA ELEKTRICNA ZA DVE PALETI
Model: T20
God na Proizv: 2008
Nosivost: 2000 Kg
NOVA BATERIA 2019
GARANCIJA 6 MESECI
Нема посетени огласи
Кон почеток