Македонски | Shqip | English |

John Deere 5460

Се продава од: ??? Вчера 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

18 500 ЕУР

Локација: Тетово
Возила : Комбајни
John Deere 5460 viti i prodhimit 1990 , i servisuar generall dhe remont me pjese originale te john deere dhe gati per pun.
Нема посетени огласи
Кон почеток