Македонски | Shqip | English |

Shitet shtëpi

Се продава од: Rexhep 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Површина: 350 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Централно
Локација: Тетово
Shitet shtëpi në Recic të Vogël Afër Dilo kompani, shtëpia posedon të gjitha dokumentacionin
Нема посетени огласи
Кон почеток