Македонски | Shqip | English |

Home gym fitnes

Се продава од: Clirim Вчера 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Желино, Тетово
Опрема : Фитнес/Вежбање
Dimenzioni 122cm.x 117cm.x215cm.

Нема посетени огласи
Кон почеток