Македонски | Shqip | English |

Varicele 6.5 ton

Се продава од: Venhar Jashari Денес 03:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Желино, Тетово
Возила : Приклучни машини
Makin pr krefjen e druve prej ne proj bart deri 6.5 ton viti 2016 2 muaj e prdort mundet edhe ndrim me vetur mozhe zamena za kolla
Нема посетени огласи
Кон почеток