Македонски | Shqip | English |

SOK OD KALINKI

Се продава од: Даниел 25 окт. 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

250 МКД

Локација: Валандово
Производи : Друго
Природен сок од калинка, без никакви додатоци и не пастеризиран!
Нема посетени огласи
Кон почеток