Македонски | Shqip | English |

Masina i pecki za Testenini

Се продава од: Ѓорги Петровски 29 мар. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Локација: Валандово
1 Машина за производство и 4 печки за сушење на тестенини
Нема посетени огласи
Кон почеток