Македонски | Shqip | English |

Garnitura

Се продава од: Jove 10 окт. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.540 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

330 ЕУР

Локација: Валандово
Опрема : Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери
Se prodava zachuvana Garnitura i mala masa....
Poveke info i za cena na telefon 034 381 512

Нема посетени огласи
Кон почеток