Македонски | Shqip | English |

Trosed so dve fotelji

Се продава од: Pece 18 фев. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Валандово
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Se prodava trosed so dve fotelji stari 2 god vo odlicna sostojba so dimenzii trosedot 1.6m a foteljite 80 sm i site se pustaat.koga ke se pustat dolgi se 2m cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток