Македонски | Shqip | English |

Menjac set

Се продава од: Dp 19 мар. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР

Локација: Валандово
Опрема : Резервни делови
5to stepen Menjac, set korpa, lamela, zamaec 100% ispravni. Hitno!!!
Odgovara na Passat b5, audi a4. Vrakam na Viber!
Нема посетени огласи
Кон почеток