Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7 -08

Се продава од: katarina 23 мар. 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Se prodava Аudi Q7 ,kupeno vo Porshe Makedonija so kompletna full oprema fabricki vgradena.
Redovno odrzavanje vo ovlasten servis na Audi .
Prv sopstvenik i e vo odlicna vozna sostojba.
Registrirano do 05.01.2020.
Kilometraza 226.000 km.
Cena po dogovor
Kontakt lice Katarina kontakt telefon 077550000
Нема посетени огласи
Кон почеток