Македонски | Shqip | English |

BMW 316

Се продава од: Filip 09 апр. 23:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 316
Se prodava BMW 316 I vo odlicna sostojba 384.000km pominati
Нема посетени огласи
Кон почеток