Македонски | Shqip | English |

BMW 320 FACELIFT -03

Се продава од: BMW 22 окт. 08:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 150 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
voziloto e vo extra sostojba......
Нема посетени огласи
Кон почеток