Македонски | Shqip | English |

BMW e 39 525tds

Се продава од: Dejan 12 окт. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
bmw 525tds automatik registrirano cela god so zelen karton vo odlicna sostojba se mu funkcionira klimatronik
Нема посетени огласи
Кон почеток