Македонски | Shqip | English |

BMW 745d individual

Се продава од: Dragan 19 авг. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 745
Fulll oprema top.javete se z poveke info moze i na Mk tabli euro 4!!! Moze zamena so moja doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток