Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.6 TDCI 80 KW

Се продава од: JOVE 14 мај 00:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 ЕУР   4 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Fordot e vo super sostojba golem servis napraveno pred 1 mesec + smeneto stabilizatori napred nazat komplet moze proverka kade sakate led svetla led halogenki parking senzori radio so navigacija registriran do 2/2020 so zelen karton mnogu mala potrosuvacka od 5.5 l na 100 km dvozonska klima klimatronik koja ladi perfektno 4 skoro novi gumi so alu felni registriran so zelen karton do 02-2020
Cena po dogovor
Moze zamena 072 232 974
Нема посетени огласи
Кон почеток