Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

Се продава од: Ljubica 02 мар. 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Se prodava ford fokus zacuvan 2001 godina registriran do 09.2019 godina. Servis napraven kompletno.Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток