Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 304 RI

Се продава од: STEFAN NAJDOV 26 окт. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
SE PRODAVA VOZILO FORD TRANSIT VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA.
GODINA NA PROIZVODSTVO 2008
POMINATI KILOMETRI 309000km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 13.03.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE STEVO
Нема посетени огласи
Кон почеток