Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 376 RI

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
SE PRODAVA FORD TRANSIT VE 376 RI VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETRI 274295 km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 17.08.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT STEVO
Нема посетени огласи
Кон почеток