Македонски | Shqip | English |

VOZILA

Се продава од: katarina 24 јан. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
СЕ ПРОДАВААТ ВОЗИЛА FORD TRANSIT I FIAT DOBLO.
ВО ОДЛИЧНА ВОЗНА СОСОТОЈБА .
ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 2008 ГОДИНА.
ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ 300,000- 350,000 КМ.
РЕГИСТРАЦИЈА СО ВАЖНОСТ ДО КРАЈ НА 2019 ГОДИНА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР .
КОНТАКТ ЛИЦЕ КАТАРИНА.
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 077 550 000
Нема посетени огласи
Кон почеток