Македонски | Shqip | English |

JEEP CHEROOKE

Се продава од: Zlatko 01 апр. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Cherokee
Vo odlicna sostojba so reduktor ,terenski gumi , klima ,alarm centalno zaklicuvanje ,kopce za isklucuvanje na funkcii na zadni vrati.Ekstra sostojba.za drugi informacii javete se na telefon 075310913
Нема посетени огласи
Кон почеток