Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C200 CDI BlueEfficiency

Се продава од: Donche 18 јан. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Mercedes C200 CDI BlueEfficiency
2009 godina
100kw/136ks
162000km
Reg+zelen karton do 11.2019
11500€
Нема посетени огласи
Кон почеток