Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 2.0 dti

Се продава од: marjan 12 мај 01:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 550 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Smeneto ulje filtri,plocki,ima klima,4 letni gumi skoro novi,nema nisto za popravka,registrirana cela godina,postoi moznost za mala korekcija okolu cenata.Kolata vredi da se vidi.

Нема посетени огласи
Кон почеток