Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 2.0 DTI

Се продава од: vlado bozinov 16 мај 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Се продава OPEL ASTRA 2.0 DTI 2000 година
Од опрема поседува:
- Клима
- Електрика на прозори
- Електрика на ретровизори
- Централно далечинско
- Волан, поседив по висина и длабочина
- Радио ЦД
- Регистрирана на Македонски таблици до 4/2020 година

Нема посетени огласи
Кон почеток