Македонски | Shqip | English |

Opel Astra J 1.6

Се продава од: Rade 18 авг. 21:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel Astra J 2009 godina 1.6i 85kw 177000km so Servisna kniska, dva kluca, dva para bandazi i gumi i visoko nivo na oprema.Ekstra sostojba Plateni Site davacki do registracija.
Napraven e golem servis.
Нема посетени огласи
Кон почеток