Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa D 1.0

Се продава од: Rade 20 авг. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Se prodava Opel Corsa so 1.0 benzin motor. Kolata e mnogu zacuvana i ima plus eden par aluminiski bandazi so gumi. Ekstra cena
Нема посетени огласи
Кон почеток