Македонски | Shqip | English |

Peugeot 806 2.0 150ks Benzin Plin

Се продава од: Borce 09 мар. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 806
Voziloto e vo super sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme,klimatronik
Voziloto ne e registrireno
Нема посетени огласи
Кон почеток