Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA 1.9

Се продава од: Vase 10 мар. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Cordoba
SEAT CORDOBA 1.9 SDI
FULL OPREMA
REGISTIRANA DO 9 MESEC
NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS
KOLAVA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
PALI VOZI
CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток