Македонски | Shqip | English |

VW GOLF

Се продава од: ivan 06 мар. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
SE PRODAVA GOLF4 VO ODLICNA SOSTOJBA SO NAPARAVEN KOMPLETEN SERVIS REGISTRIRAN DO MAJ 2019 SO ZELEN KARTON SO 4 NOVI GUMI MARKA KELI PROIZVEDEN 2000 GOD 85 KW 6 BRZINI KLIMATRONIK
Нема посетени огласи
Кон почеток