Македонски | Shqip | English |

Volvo FH 440

Се продава од: Zlatko 19 апр. 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: 440
Vo odlicna sostojba na Bg tablici. Povekje info na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток