Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis prikolka

Се продава од: Oskan 20 авг. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

25 000 ЕУР

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Nov motor na 35000 km so novi gumi turbo kuplug set alternator alanser akulmatori.
Shmitz prikolka so novi gumi na 10000 km pireli osovina se diga avtomatski
Нема посетени огласи
Кон почеток